VAI VAR PASŪTĪT STIKLU MAZGĀŠANAS PAKALPOJUMU?

Logi un stikli ar vien biežāk ēku fasādēs tiek izmantots kā galvenais elements. Arhitektūras tendences un cilvēku vajadzības, salīdzinot ar pagājušā gadsimta pirmskara periodu ir ļoti mainījušās, tādēļ biežāk varam novērot to, ka smagnējās mūra fasādes vairāk nav must-have. Šāda tendence ir vērojama visā pasaulē, it sevišķi tajās valstīs, kas lepojas ar lielām augstceltnēm. Lieliem logiem piemīt fantastiska īpašība telpā nodrošināt nepārtrauktu dienasgaismu visas dienas garumā un arī rada lielisku plašuma sajūtu, kas ir nozīmīgi ne tikai mājās, bet arī, piemēram, ofisā, taču, lai logus uzturētu tīrus, nepieciešams tos regulāri kopt. Protams, logu mazgāšana nav nekas jauns, taču, augstceltnēm ar stikla fasādēm un lieliem logiem, ir nepieciešams speciāls aprīkojums un tīrīšanas līdzekļi. Kāda ir logu mazgāšana cena ? Uzzini tālāk!

KĀDAS IR LOGU MAZGĀŠANAS CENAS?
Logu un stikla fasāžu tīrīšanas pakalpojums ir pieejams ik vienam – gan privātpersonām, gan firmām un arī juridiskām personām, kā arī reizēs, kad vajadzīgs sakopt specifiskas formas stiklu vai lielus skatlogus. Nevajag aizmirst arī specifiskas formas logu un stiklu tīrīšanas opcijas, ko piedāvā šāda tipa uzņēmumi. Katrs, kurš kaut reizi mūžā ir tīrījis logu stiklus vai spoguļus zina, cik rūpīgi tas ir jādara, lai nepaliktu švīkas un citi nosēdumi. Logu tīrīšanu ir iespējams veikt arī ar teleskopisko kātu, kas ļauj aizsniegt īpaši grūti sasniedzamas vietas un lietas. Logu tīrīšana Rīgā ir pieejam katram interesentam, taču, jāņem vērā daži nosacījumi, piemēram, minimālā izbraukuma maksa ir 30 eiro, cena tiek aprēķināta pēc tīrāmās viesmas kvadratūras, piemēram, vienkāršākiem logiem cena ir sākot no 50 centiem kvadrātmetrā, taču specifiskākiem logiem – sākot no nedaudz zem pieciem eiro.

LIELU LOGU UN STIKLA FASĀŽU TĪRĪŠANAS LĪDZEKĻI.
Varbūt varētu šķist, ka, lai nomazgātu logus savās mājās, nav nepieciešams to uzticēt citiem, bet, ja fasāde ir augsta un logu ir daudz, tad palīdzība par ļaunu nenāks. Nav jāuztraucas arī par to, ka šis process notiek izmantojot dažādas netīkamas ķimikālijas. Visi izmantotie tīrīšanas līdzekļi ir dabai draudzīgi un sertificēti. Jebkurš interesents var izmantot logu tīrīšanu Rīgā, neatkarīgi no tā vai esat juridiska vai fiziska persona.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *