PVC LOGU PRIEKŠROCĪBAS MŪSDIENU CELTNIECĪBĀ

PVC logi ir kļuvuši par standarta risinājumu lielākajā daļā mājokļu, kuros ir plānota renovācija, logu nomaiņa vai pat mājokļa būvēšana no nulles. Pēdējo 20 gadu laikā PVC logu montāža ir kļuvusi par standartu. Tehnoloģiju attīstība ir palīdzējusi radīt pieejamus risinājumus, kas ļauj stikla pakešu logus izgatavot par izdevīgāku cenu, lai to priekšrocības varētu izmantot jebkura veida ēkās – gan ražotnēs, gan biroju un dzīvojamās mājās. Ik viens novērtēs skaņas un termo izolāciju, ko sniedz šo logu priekšrocības. Vecos koka logus ziemas mēnešos bija nepieciešams aizlīmēt, lai telpā neienāktu tik daudz aukstā gaisa, taču ar plastmasas logiem šī problēma atrisinās automātiski, pat ja Jums ir 467 sērijas logi, kurai nepieciešami.

VAI LOGUS VAR MAINĪT ZIEMĀ?

Mūsdienās logu maiņai nav jāgaida laiks, kad beigsies apkures sezona, jo process notiek ātri un logus ir iespējams nomainīt pat ziemā. Nav jābīstas, ka ziemas naktis būs jāpavada telpā bez logiem, jo pats logu uzstādīšanas process aizņem vien pāris stundas. Logu montāžu veic zinoši speciālisti, kas ļauj montāžas darbiem noritēt ātri un bez liekām raizēm. Sava aroda meistari veic logu montāžu, uzstādot logus, kas veidoti no konkrētiem mēriem.

PAKEŠU LOGU VENTILĒŠANA ZIEMAS MĒNEŠOS

Logu konstrukcijas, kas veidotas no plastmasas, atbilst visiem būvkonstrukciju ražošanai izvirzītajiem standartiem. Plastmasas logi ir ērti arī tajās reizēs, kad nepieciešama telpu ventilācija ziemas mēnešos, kad temperatūra ir zema un logu vērt vaļā īsti negribas. Lai novērstu kondensāta rašanos telpā un logu starpās un citās fasādes vietās, ir svarīgi logus pareizi iemontēt, jo nepareizi montēti logi var radīt lielas un ilgtermiņa problēmas ar telpas apsildi un mitruma līmeni tajā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *