PILNA SPEKTRA DARĪJUMU VEIDI AR DAŽĀDIEM KOKMATERIĀLIEM LATVIJĀ

Viens no vadošajiem uzņēmējdarbības veidiem Latvijā ir kokmateriālu apstrāde, pārstrāde un rūpniecība. Viens no populārākajiem koksnes veidiem, ko iepērk kokrūpniecības uzņēmumi ir apaļkoki, kuriem ir plašs pielietojums. Tā ir vadošā eksporta prece Latvijā jau daudzus gadus un šo vērtību ciena ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī ārvalstīs. Uzņēmumi, kuri nodarbojas ar šāda veida pakalpojuma piedāvāšanu, parasti nodrošina arī transporta pakalpojumus un nepieciešamās dokumentācijas kārtošanu. Arī citi uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi tiek izpildīti ar tādu pašu, atbildīgu pieeju visos posmos.

PAPĪRMALKAS IEPIRKŠANAS PROCESS

Lai ražotu papīru, ir nepieciešama celuloze, kuru, savukārt, iegūst no koksnes jeb papīrmalkas(ieskaties vairāk šeit – https://www.bonotimber.com/pakalpojumi). Papīrmalka ir kokmateriāla veids, ar nedaudz zemākām kvalitātes prasībām, kas ir izmantojams tik pat pilnvērtīgi kā apaļkoki vai citi kokmateriālu veidi. Papīrmalkai izmanto skujkoku un lapu koku galotnes vai tās daļas, kas nav derīgas finierkluču vai zāģbaļķu ieguvei. Pie populārākajiem papīrmalkas koksnes veidiem var minēt egles, priedes, bērzus un apses. Papīrmalkas garums, visbiežāk, ir 3 metri un diametrs no 6-60 centimetriem. Papīrmalkas cenas ir dažādas un par labāko piedāvājumu vislabāk ir interesēties tieši pie kokrūpniecības uzņēmuma. Apkārt veidojas ar vien vairāk uzņēmumu, kuri savā pieeja izmanto ilgtspējību un rūpes par apkārt notiekošo, tādējādi ievērojot zināmu taktiku jebkurā posmā – sākot ar pašiem mežiem un kokmateriālu ražošanu un beidzot ar sabiedrību kopumā.

KĀDUS PAKALPOJUMUS VĒL NODROŠINA KOKRŪPNIECĪBAS KOMPĀNIJAS?

Lai atvieglotu darbu ar klientiem visā Latvijā, uzņēmuma filiāles tiek veidotas katrā reģionā. Tas atvieglo pakalpojuma sniegšanu un saņemšanu abām pusēm. Mūsdienās kokmateriālu apstrādes, pārstrādes un ražošanas uzņēmumi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai piesaistītu klientus, piemēram, enerģētiskās koksnes un šķeldas ražošanu, paneļu māju veidošanu, apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanu un tamlīdzīgi. Modernas tehnoloģijas un inovatīva pieeja ir galvenā atslēga plašam klientu lokam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Ņemot vērā to, ka uzņēmuma izaugsme un attīstība ir atkarīga no mūsdienīgas pieejas biznesa virzīšanai, jebkurš uzņēmums vēlas ne tikai gūt panākumus, bet arī rūpēties par saviem klientiem, piedāvājot kvalitatīvus un ilgtspējīgus pakalpojumus arī šādā nozarē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *