Mūsdienu dizains ietver krāsnis un kamīnus, kā tad nekļūdīties izvēlē?

Labs kamīns nemaz nav vien telpas apsildīšanas iekārta – kamīni parasti ir lielas konstrukcijas, kuras kļūst tieši par interjera centrālo daļu. Kaut arī uguns liesma visu laiku piesaista sev uzmanību izmantojot bezgalīgo liesmu deju, bet arī svarīgs jau ir arī pats kamīnkrāsns izskats: iebūvējamais, piestiprināts pie sienas, salveidīgs, daudz sastopami ir vēl stūra kamīni. Vēl vajadzētu padomāt par labu stilu – klasisko versiju vai jau kādu mūsdienīgu variantu – te ir vien daži kamīnu veidi, no kuriem varētu atlasīt piemērotu modeli. Interjera ziepjakmens krāsnis jau sen veicina telpas koptēlu, tāpēc tā izvēlēšanai būtu jāpieiet sevišķi apsvērti. Pie tam ir jāvienojas par kurināšanas veidu un arī krāsniņas kopējo konstrukciju, jo no tā būs atkarīga kopējā darbojošās sistēmas energoefektivitāte.

Vai sauna vai pirts – iespējamas apkures iespējas

Jebkurš profesionālis teiks, ka tiešām pirts vai saunas pamata sastāvdaļa ir un paliks krāsnis. Meklējot krāsniņas pirtij, vispirms jāizlemj, kas tieši būs pielietots kā degviela: koks vai arī elektrība. Krāsnis ar malkas apkuri, protams, vairāk ir atbilstošs standarta pirts tradīcijām, un tās optimālais dizains var būt panākts, lietojot diezgan dažāda veida ražošanas materiālus. Nenoliedzami, bez tā pirts krāsnis malkas apkuri mums ir ierastāks veids. Vienīgais trūkums, ar ko cilvēki saskaras, kuri uzliek pirts krāsnis ar malkas apkuri, tā ir vajadzība pēc uzkrāto ogļu un pelnu tīrīšanas. Turpretim, elektriskās pirts krāsnis tomēr ir dārga izvēle, taču tām ir noteiktas priekšrocības: komforts un vēl ekspluatācijas drošība. Šinī izkārtojumā ierīces pareizai darbībai būs būtiska uzticama elektroinstalācija un atsevišķs elektrības panelis. Taču ja krāsnis pirtij var būt elektrības un arī malkas kurināmas, tad saunas krāsnis visbiežāk tomēr ir vien elektriskas, kas ir tas, kas atvieglo krāsns tīrīšanu kā arī ekspluatāciju, tā kā saunas parasti tiek ierīkotas vai, piemēram, mājas pagrabā vai jau dzīvokļos.

Kā pirkt krāsniņas – pārdevēja izlase

Tieši no pārdevēja būs atkarīgs viss Jums svarīgais, kā garantija, gan ekspluatācija, gan dizains, līdz ar to pirms tam kā pirkt kamīnkrāsnis pie kāda noteikta uzņēmuma, sākumā vajadzīgs uzzināt vairāk par to. Nav būtiski, vai Jūs sūtat tiešsaistē vai, piemēram, salonā uz vietas, šodien eksistē atrodama info par var teikt visiem ražotājiem un tirgotājiem. Pats pirmais, kas tieši būs vienmēr jāveic, tas ir jāiepazīstas ar atsauksmēm par veikalu, kur pārdod krāsniņas kā arī izgatavotāju, kas krāsnis ražo. Nākamā lieta ir vērst uzmanību uz garantijas nosacījumiem, tā kā pašas kamīnkrāsnis kā arī, piemēram, stūra kamīni būs tirgoti ar garantiju. Aprunājaties ar pārdevēju, lai noskaidrotu viņa kompetences, noskaidrojiet par visiem variantiem, kā piemēram, kādas tad pastāv saunas krāsnis, pat ja tās nav nepieciešamas. Tas ir veids, kā uzzināt kvalifikācijas līmeni. Bet, pērkot pirts krāsnis online, vienmēr izpētiet vietni, jo nopietnam pārdevējam jābūt attiecīgai mājas lapai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *