Mūsdienīgi kredīti internetā – kādā veidā nekļūdīgi kreditēties?

Pat šodien ne visu banku piedāvājumā ir kredīti internetā, šobrīd šis variants biežāk jau ir nebanku kredītiestāžu piedāvājums. Kredīts online tiešām ir ērts veids, kā iegūt nepieciešamo summu ļoti ātri, tomēr arī tagad daži klienti baidās tos izmantot. Pieteikums kredītam, pielietojot internetu, ne ar ko neatšķiras no kredītiestādes apmeklēšanas. Tiek aizpildīts pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Vienīgi šeit visas darbības notiek izmantojot i-banku vai personīgo klienta kontu. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka pieteikties var uzreiz vairākās kredītiestādēs. Tas būtiski palielina iespējas saņemt kredītu. Zemāk var uzzināt vairāk, ar ko tad īsti kredīts online atšķiras no bankas kredīta, un kam tad jāpievērš uzmanība, piesakoties kredītam.

Cik kredīts internetā tad ir nepieciešama opcija mūsdienās?

Mēģinot izpētīt to cik aizdevumi online tomēr ir izdevīgi, būtu jāsāk ar priekšrocībām un mīnusiem.
Tiešsaistes kreditēšanas plusi:

  • Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izvērtēšana un momentāla naudas ieskaitīšana ļauj kredītņēmējam iegūt nepieciešamo summu divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Jau pieteikšanās dienā kredīts internetā tiek izsniegts klientam.
  • Pieejamība – aizdevums var tikt saņemts arī bez konsultācijas, bet izvēles produkts tiks skatīts patstāvīgi, apskatot un iepazīstoties noteikumiem mājas lapā.
  • Minimālās prasības – lai tiktu noformēts aizdevums online, galvenokārt būs jānorāda pase un tālruņa numurs. Dažas organizācijas pieprasa elektroniskas kopijas.
  • Gadījumā ja pieteicējs piesakās uz mazu kredītu, kreditētājs var neprasīt informāciju par kredītvēsturi un arī maksātspēju.
  • Pats galvenais cēlonis tam, kādēļ kredīts online ir tik populārs, ir tā saņemšanas parocība un vēl vienkāršums. Tomēr, vienkāršojot pieteikumu apstrādi, finanšu iestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Šajā gadījumā kreditori palielina nosacījumus pret naudas atgriešanu.

Priekš tam, lai padarīt mazākus iespējamos zaudējumus, nebanku finansēšanas organizācijas tad ir spiestas:

  • Ierobežot pieejamo summu, ko tad var saņemt aizņēmējs;
  • Palielināt procentus;
  • Padarīt pēc iespējas mazāku kredīta līguma termiņu.

Pat neskatoties uz visām priekšrocībām kā arī trūkumiem, ņemot kredītu, ir jāizvērtē tā vajadzība un ir jāapzinās tas, ka kredīts jau būs jāatgriež.

SMS kredīts – ātri un arī bez ķīlas

Straujā mobilo sakaru attīstība un ātrie kredīti sniedza iespēju izveidot neparastu “bērnu” – SMS kredītu. Neapšaubāmas šādu kredītu plusi būs iegūšanas vienkāršums, pateicoties ātrumam un vienkāršotai pieteikuma izskatīšanas procesam. Faktiski tas jau ir aizdevums, kas balstās uz uzticību klientam. Nav nepieciešams vāk jebkādus dokumentus, bet, gadījumā ja sms kredīts ir atteikts, to ir psiholoģiski vieglāk uztvert. Ir un acīmredzami mīnusi: lielās kredīta izmaksas, tā kā aizdevējs grib ne tikai nopelnīt naudu uz %, taču arī apdrošināt sevi pret saistību nepildīšanas risku, kas tad šajā variantā ir diezgan liels. Un parāds jau būs jāatmaksā ātri, parasti tas ir gads, taču maksimāli piešķiramā summa ir neliela. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tādēļ, pirms iesniegt pieteikumu, cītīgi pārbaudiet visu. Piemēram, uzziniet vairāk internetā par iespējamo kreditētāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *