Liela izmēra krava vai arī pārtikas preču pārvešanu nodrošina transporta pārvadājumi

Ka viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem šodien ir loģistikas pakalpojumi. Tie loģistikas uzņēmumi, kas specializējas šāda veida pakalpojumu sniegšanā, veic dažādas kravas piegādi saviem klientiem pieņemamā veidā un noteiktā termiņā. Transporta pakalpojumi parasti notiek starptautiskajā līmenī, ietverot tādus veidus, kā auto, gaisa, dzelzceļa un jūras kravu pārvadājumi. Tieši šī darbības kategorija tomēr ir ļoti izplatīta ekonomiski attīstītās vietās, piemēram, uzņēmumi, kuru piedāvājumā ir tieši kravas pārvadājumi Latvijā, tie piegādā pašmāju saražotās preces uz citām valstīm.

Kravas taksometrs – sākot ar kravas auto līdz lidmašīnai

Pasūtot tādu pakalpojumu piemēram, kā konteineru pārvadājumi, neviens neaizdomājas konkrēti par to, kādā veidā krava būs piegādāta galamērķī. Šodien loģistika jau ir ļoti attīstīta un daudzveidīga, un loģistikas speciālists var piedāvāt dažnedažādus pārvadājumu variantus, sākot, piemēram, ar gaisa transportu un beidzot ar jūras kravu pārvadāšanu. Parasti, laikā kad prece būs pārvadāta mazas teritorijas robežās, tiks izmantoti automašīnu kravas pārvadājumi, kur sūtītā prece tiek atvesta izmantojot kravas auto izmantošanu. Šo variantu visbiežāk izmanto, gadījumā ja tiek veikti kravu pārvadājumi Latvijā. Taču, ja jāsaskaras ar tāda veida lietu piemēram, kā starptautiskie kravu pārvadājumi, tad jau rodas nepieciešamība pēc kā lielāka, nekā kravas auto. Interesanti ir tas, ka pārsvarā tiek izvēlēti tieši ūdens kravu pārvadājumi, jo ar tiem iespējams pārvadāt ļoti dažādas kravas, konkrēti tie tiek piedāvāti, brīdī, kad nepieciešami, kā piemēram, konteineru pārvadājumi. Bieži ir pasūtīti arī avio transporta pakalpojumi, kas bez šaubām būs diezgan dārgi, taču ātri. Un, protams, tiek lietoti arī dzelzceļa kravas pārvadājumi, taču tam būs diezgan ierobežots maršruts.

Kā iegūt sev loģistikas uzņēmumu?

Eksperti iesaka pirms līguma noslēgšanas ar kādu no loģistikas uzņēmumiem, pievērst uzmanību pāris nozīmīgiem aspektiem, kuri saistās ar loģistikas pakalpojumiem. Jums jāuzzina kādus vēl pakalpojumus sniedz loģistikas uzņēmumi. Noteikti būtu jābūt piedāvātiem apdrošināšanas piedāvājumiem. Kravas auto šoferim jābūt visām atļaujām un dokumentiem. Ja uzņēmums darbojas tādā jomā kā starptautiskie kravu pārvadājumi, piemērotie ir tie loģistikas uzņēmumi, kuriem ir gan licences, gan pieredze. Ir vērts noskaidrot, kādā veidā loģistikas speciālists nodrošina komunikāciju ar kravas auto šoferi. Kā tiks atsekota prece un kādā veidā notiek piegāde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *