KVALITATĪVA AUTO APKOPE JUGLĀ.

Katrs autovadītājs zina, ka par savu auto ir jārūpējas jau no pirmās iegādes dienas, neatkarīgi no tā vai, mašīna pirkta jauna salonā vai iegādāta jau lietota. Automašīnām periodiski ir jāiziet obligātā tehniskā apkope, lai tās pilnvērtīgi drīkstētu piedalīties ceļu satiksmē uz Latvijas ceļiem, kas, savukārt, nozīmē to, ka autoservisa apmeklēšana pirms TA iziešana būs obligāts darbiņš. Sertificētu Toyota un Lexus autocentru ir iespējams atrast Rīgā, konkrētāk Juglā. Šajā centrā tiek piedāvāti dažādi, populārākie servisa pakalpojumi, piemēram, dzinērju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, autoelektriķa pakapojumi, riepu un disku balansēšana, lukturu regulēšana un viss pārējais, kas ir aktuāls un nepieciešams automašīnas savešanai kārtībā. Pieredzes bagāti automehāniķi, kas regulāri papildina savas zināšanas ne tikai vispārēji, bet arī dažādās speciālās nozarēs, ir īsta vērtība, ko par labu esam atzīst daudzi.

AUTO DIAGNOSTIKAS SERVISS LATVIJĀ.

Svarīgi, lai autoserviss vienmēr piedāvātu plaša spektra pakalpojumu klāstu un klientam nav jādodas uz daudz un dažādiem servisiem, lai novērstu spekratam radušās tehniskās problēmas. Viss, sākot no auto elektriķa pakalpojumiem un beidzot ar riepu balansēšanu ir pieejams autoservisā Juglā. Pilna automašīnas diagnostika palīdz noskaidrot to, vai spēkratam nav vēl kādas slēptas problēmas, kas esošos darbus varētu padarīt sarežģītākus un radīt citas problēmas. To, ka servisu rotā izkārtne par konkrētu auto marku servisa centru, nevajag uztvet kā mājienu, ka apkalpotas tiek tikai konkrētas markas automašīnas, jo, gluži pretēji – laipni gaidīts ir ik viens!

PIEREDZES BAGĀTS UN MŪSDIENĪGS AUTOMAŠĪNU SERVISS JUGLĀ.

Specializēšanās kādas noteiktas automašīnas markas tehniskajās niansēs, sniedz iespēju ne tikai palielināt klientu loku, bet arī sniegt kvalitatīvu servisu un turpmāko sadarbību ar daudziem automašīnu īpašniekiem. Serviss spēj nodrošināt apkopi un pakalpojumus pat 8 automašīnām vienlaicīgi, kas nozīmē to, ka nebūs ilgi jāgaida pakalpojumu izpilde. Autoserviss piedāvā arī dažādus ne pārāk sarežģītus pakalpojumus, piemēram, eļļu maiņu un kondicioniera uzpildi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *