Kurā vietā drukāt uzlīmes reklāmas nepieciešamībai?

Uzlīmes jau ir attēli, kuri jau tiek drukāti tieši uz pašlīmējoša materiāla, proti, brīvas formas papīra vai speciālas plēves, kuras domātas šādu izstrādājumu uzlīmēšanai uz dažnedažādām virsmām. Pašas uzlīmes galvenokārt pielieto, kā mārketinga rīku. Pie tam konkrēti tāda varianta tipogrāfija mūsdienās ir pieprasīta, pašu uzlīmju izgatavošana sniedz iespēju veikt labu reklāmas kampaņu ar minimālām izmaksām. Minētais reklāmas variants ir un būs ļoti pieprasīts tirdzniecības un pakalpojumu vietās, kur ir liels klientu skaits. Ar speciālas apaļas uzlīmes palīdzību var pasniegt ziņas iespējamajiem klientiem, kad šajā vietā tiks rīkota akcija vai tiek piedāvātas īpašas cenas vai varbūt tika izgatavots jauns produkts.

Kas jāpārzin tieši par uzlīmēm, pirms tam, kā pasūtīt?

Pirms tam kā tiek sūtītas, piem., personalizētas uzlīmes vai arī mēģināts uzzināt cenu, ir jāsaprot kādi tieši drukas tipi pastāv un tad ar ko gan viņi atšķiras savā starpā.

  • Flexo druka vai arī fleksogrāfija. Tāda veida metode ir piemērota, ja, izmantojot automātiskā tipa iepakojumu, nepieciešama ievērojama gatavo uzlīmju aprite. Formu daudzveidība vai spilgts attēls, reljefs un lakošana – dažādu tehniku lietošanas rezultātā var sasniegt labas kvalitātes personalizētas uzlīmes.
  • Ofseta. Šajā gadījumā uzlīmju izgatavošanā izmanto papīru, kas ir pašlīmējošs. Ja būtu vajadzīgs iesaiņojums vai sienas uzlīmes, vajag pasūtīt uzlīmes, kuras būs lielāka izmēra, kā arī taisītas izmantojot ofseta metodi.
  • Digitālā uzlīmju druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka un cena būs līdzsvarā un tas ir izdevīgi mazām tirāžām. Taču, drukājot uz digitālās preses, uzlīmju saķere nedaudz mazinās.
  • Lielāka formāta uzlīmju izgatavošana mūsdienās jau ir izplatīts variants. Šīs metodes priekšrocība būs šķīdinātāju un noturīgu tintes pielietošana, kā arī bezšuvju robošana. Ir variants griezt apaļas uzlīmes bez to drukāšanas.
  • Sietspiede ir īpatnēja metode, kas ļauj izdrukāt produktu, pielietojot sudraba vai zelta krāsas. Metalizētas personalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, lai pagatavotu labas, kvalitatīvas uzlīmes, ir vajadzīga plēve, kas pati līmējas.

Tagad saprotot, kā tiek veidotas uzlīmes, droši var izvēlēties sev piemērotāko veidu un veikt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kur droši var pasūtīt personalizētas uzlīmes vai ne tikai?

Mūsdienās ir ekonomiskāk un vēl ērtāk izmantot to drukāšanas vietu servisu, kur eksistē sava personīga ražošana. Griežoties reklāmas aģentūrā, klients saskaras ar starpnieku, kurš saņem ieņēmumus gan no paša izgatavotāja, gan no pasūtītāja. Vēršoties pēc pasūtījuma, ir jāsaprot kādu pakalpojumu Jūs vēlaties, vai tas būs vien dažu uzlīmju izgatavošana, ko iespējams ērti pasūtīt šeit pašam, apmaksāt un arī ātri jau saņemt savu pasūtījumu. Vai jau Jums nepieciešams liels pasūtījums, kur vajadzīgs līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Saprotiet savus apjomus un sameklējiet atbilstošu uzņēmumu. Un tad jau var iepazīties ar atsauksmēm un mājas lapu, lai varētu būt drošiem par veikto izvēli.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *