KUR PASŪTĪT GARŠĪGUS SUŠI, PICAS UN BURGERUS?

Kad jāpiedomā ko šodien baudīsim katrā no ēdienreizēm, venmēr aktuāls ir jautājums par pašu gatavotu vai pasūtītu maltīti. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams izdomāt ko ēdīsiet brokastīs, kā un kur ieturēsiet maltīti darba laikā un ko celsiet galdā ģimenei vakariņās – iespējas un ļoti daudz un dažādas, ne tikai reizēs, kad jāgatavo pašiem, bet arī kad ir vēlēšanās pasūtīt ēdienu jau gatavu. Teju jebkurš restorāns un kafejnīca piedāvā ēdienu piegādes pakalpojumus, kā arī pēdējos gados ir parādījušies vairāki ēdienu piegādes servisa sniedzēji. Latvieši vienmēr ir bijuši ļoti konservatīvi, arī jautājumos, kas skar ēdienu piegādi, līdz ar to pastāv dažas populārākās ēdienu grupas, kas tiek pasūtītas visbiežāk. Klientu TOP3 izvēles ir sushi, picas un burgeri! Lai arī šie ēdieni ir relatīvi viegli pagatavojami arī mājās pašu spēkiem, taču ne vienmēr tam ir laika un, vēlamies šo darbiņu uzticēt profesionāļiem. Maldīgi uzskatīt, ka ēdienu piegāde ir pieejama tikai lielajās pilsētās, piemēram, ēdienu piegāde Ādažos ir viens no populārākajiem pakalpojumiem ēdināšanas sfērā.

Ieskaties piedāvājumā – https://adazi.maxisushi.lv/

PAŠI LABĀKIE SUŠI AR TEICAMU PIEGĀDI UZ MĀJĀM.
Suši piegāde kļuvusi populāra tieši pēdējos gados, kad katram interesentam tiek piedāvāts nobaudīt austrumu virtuves vienu no populārākajiem ēdieniem. Līdzās jau tik pierastajiem aukstajiem rolliem, klientu vidū iecienīti arī ir karstie suši un tie rolli, kas cepti tempuras mīklā. Suši vienmēr tiek gatavoti svaigi un piegādāti tiks laikā, lai nebūtu jāēd auksts ēdiens. Ja esat gatavošana entuziasts, atrast dažādas suši receptes nebūs sarežģīti, lai šo japāņu tradicionālo maltīti pagatavotu pašu spēkiem. Lai arī pastāv dažādas akmenī kaltas suši pildījumu un pagatavošanas tehniku receptes, droši var dot vaļu fantāzijai un pagatavot rollus improvizējot ar sastāvdaļām.

GARŠĪGI BURGERI UN PICAS PĒC LIELISKĀM RECEPTĒM.
Ja atskatāmies nemaz ne tik senā pagātnē, tad pats populārākais ēdiens, ko cilvēki pasūtīja uz mājām, bija pica. Katra liela un maza Latvijas pilsēta var lepoties ar picēriju, kas cīnās par autentiskākās itāļu picas recepti, taču, pats galvenais ir klientu apmierinātība un garšas un cenas attiecība. Pica ir arī tas ēdiens, ko daudzi mēģina pagatavot arī mājās pašu spēkiem. Kā TOP3 pārstāvi ēdienu pasūtīšanas saraksta augšgalā, varam minēt burgerus. Ar vistu, ar liellopu, ar sēnēm, vegānais tofu, dubultais – tā šo uzskaitījumu var turpināt ilgi. Lai arī viens no populārākajiem fast-food veidiem visā pasaulē, īsts un labs burgers nav nemaz tik ātri pagatavojams, tādēļ, ka labs restorāns un kafejnīca to gatavo no nulles. Burgeru receptes ir daudz un dažādas, turklāt tos var pagatavot arī veģetārus un, protams, vegānus, izmantojot sojas un tofu alternatīvas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *