KUR ATRAST PIE MUMS RAŽOTUS STILĪGUS DĪVĀNUS?

Dīvāns vienmēr ir tā lieta mūsu viesistabās, kas ir tik pašsaprotama, ka grūti iedomāties alternatīvu. Dīvānus iespējams iegādāties visdažādākā veida un visdažādākās komplektācijas. Izvēloties dīvānu, jāņem vērā vairāki kritēriji un to, kādu dīvānu vēlas mājinieki, kas arī pavadīs tajā savu brīvo laiku, kā arī telpas izmēri un iespējamais dīvāna novietojums. Dīvānus var iegādāties jau izgatavotus, speciāli pasūtīt, dāžadās komplektācijās un funkcionalitātē. Pēdējos gados Latvijas veikalos, galvenokārt, var iegādāties Baltkrievijā vai Polijā ražotus dīvānus un citas mēbeles, taču tagad ir iespējams par lielisku cenu iegādāties dīvānus, kas ražoti Latvijā!

Uzzini vairāk – http://www.divanudarbnica.lv/

KĀDAS FUNKCIJAS IR PIEPRASĪTAS DĪVĀNU PIRCĒJU VIDŪ?
Kā saprast, kurš dīvāns būs tas, kas dosies uz mājām? Lai izvēlētos sev piemērotu, jāņem vērā atsevišķi parametri. Liela nozīme ir dīvāna formai. Vai uz tā būs paredzēta vieta sēdēšanai diviem vai trim cilvēkiem? Vai tas būs dīvānu komplekts vai liels stūra, vai U veida dīvāns? Vai tam ir nepieciešama veļas kaste un vai tam ir jābūt izlaižam? Kā jau var noprast, pirms dīvāna izvēles ir daudz jautājumu uz kuriem nepieciešams rast atbildi. Tātad, skatoties uz dīvānu piedāvājumu jāsaprot sekojošais – cik daudz cilvēku uz tā sēdēs, kādas formas dīvāns būs vispiemērotākais un vai tam ir jābūt izlaižam, lai pārvērstu par guļamo platību.

LATVIJĀ RAŽOTAS MĒBELES PAR LIELISKĀM CENĀM.
Atverami, izlaižami un ar veļas kasti ir tie dīvāni, kas pašlaik ir pieejami iegādei. Pēcāk seko opcija tik ļoti aktuālajiem stūra dīvāniem, kas mēdz būt kompakti, paredzēti trim sēdētājiem un lielāki, kas paredzēti kuplākām saimēm. U veida dīvāni ir kļuvuši par īstu fenomenu un kļūst pieprasītāki ar vien biežāk, it sevišķi lielu ģimeņu vidū. Ne tikai moduļu mēbeles, bet arī moduļu dīvāni kļūst par vienu no pircēju iecienītākajām izvēlēm, jo ir ērti pielāgojami ne tikai telpai, bet arī situācijām. Latvijā ražoti dīvāni nav tikai tukšs reklāmas sauklis, jo visas mēbeļu detaļas un to salikšana, tiešām notiek pie mums. Vai var būt vēl labāks veids kā atbalstīt vietējos ražotājus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *