Kas tieši būtu jāskatās, meklējot brilles un saulesbrilles?

Labas brilles kā optiskās, tā arī saulesbrilles, būs tās, kurās vajadzētu justies ērti un kas piemērotas Jūsu sejai. Neņemot vērā to, ka tieši pašas brilles parasti ir tīri individuālas, taču, kad tiks meklēti briļļu ietvari, ir jāievēro dažas nianses. To pašu var arī attiecināt, ja jāizraugās optiskās vai polarizētas saulesbrilles. Kā viens no vissvarīgākajiem izlases kritērijiem būs Jūsu sejas forma. Ideāli briļļu ietvari ne vienīgi ļoti labi izskatīsies, bet arī novērsīs īpašu uzmanību no sejas trūkumiem, bet izcels tās stiprās puses. Pastāv speciālistu norādījumi, kad tiks meklēti zīmolu briļļu ietvari, pie tam tos var attiecināt arī uz parastajiem rāmjiem. Svarīgākie principi, ja tiek pirkti briļļu ietvari internetā, būs atrast piemērotu rāmja formu un arī lielumu, un arī pareizi piemeklēt to sejas formai, skatīt vairāk var zemāk.

Saulesbriļļu vai koriģējošo briļļu ietvaru izraudzīšanās – pamata aspekti, kam tad pievērst pastiprinātu uzmanību

Briļļu ietvari, kas izcels Jūsu individualitāti? Gadījumā ja tiks pirkti briļļu ietvari internetā, vienmēr ir labi, ja eksistē nosacījumi pēc ka vadīties. Darot izvēli, uzsvars jāliek konkrēti uz sekojošām lietām:

1. Nosakiet Jūsu robežas – sejas robežas. Briļļu ietvari nevar iet pāri sejas robežām, brilles nedrīkst pārsniegt vaigu kaulus. Uzvelkot brilles, to ķepiņām jābūt paralēlām. Gadījumā ja viņas tuvojas viena otrai, tad spiedīs degunu, bet, kad tās ir tālu viena no otras – brilles kritīs nost.
2. Liels nenozīmē labāks. Pirmkārt, ietvars nevar būt par augstu. Ir vislabāk, ja rāmja augšējā mala atrodas 1 – 2 milimetrus zem uzacs. Izņēmums ir kaķa acs briļļu ietvari. Slikti, ja briļļu ietvari ir tik augsti, ka Jūsu uzacis var redzēt caur brillēm. Otrkārt, brilles vai, piemēram, saulesbrilles nevar būt pārāk lielas. Pamēģiniet uzzīmēt 2 līnijas – horizontālas. Vienu – uzacu līmenī, otru – deguna galā. Pamēģiniet uzvilkt brilles un pārliecinieties, kad viņas neaizņem vairāk kā 2/3 no vietas starp šīm divām līnijām.
3. Tilts uz deguna vai deguns uz tilta? Briļļu tiltiņš jau ir šķērsstienis, kas savieno abas briļļu rāmja puses. Un tāda lieta var uzlabot sejas vaibstus, tieši tāpat kā skaistumkopšanas izstrādājumi. Augsta tipa tilts padara degunu garāku, zems tilts, gluži pretēji, padara to īsāku.

Pastāv zīmolu briļļu ietvari, kuriem ir dublts tiltiņš. Šādai lietai nav tehniska pielietojuma: īstenībā tā ir tikai vēl viena stila detaļa. Ja vēlaties pievērst uzmanību savam degunam un padarīt to redzamāku, šajā gadījumā šis variants der, ja nē, labāk būtu no tā izvairīties.

Svarīgākie nosacījumi, kam atbilst kvalitatīvs optikas salons

Jums nepieciešama optika Cēsīs, Madonā, Bauskā vai arī citur, taču nav nojausmas tieši ar ko labāk uzsākt meklēšanu. Pirmā pamata lieta ir piedāvājuma izvērtēšana. Vērtīgs optikas salons piedāvā cilvēkiem salīdzinoši daudzveidīgu izvēli, parasti jau ir ne vienīgi redzi koriģējošās brilles, bet arī zināmu zīmolu briļļu ietvari, un polarizētās vai arī optiskās saulesbrilles, kā arī atsevišķi saulesbrilles bērniem. Uzmanīgi aplūkojiet rekomendācijas, jo klientiem jau ir bijusi pieredze un parasti tie apraksta pašu redzējumu uz optiku. Ja Jums jau būs iekritis prātā, kāds veikals galvaspilsētā, izpētiet kas to lai zin, varbūt tam ir, piemēram, optikas veikali Liepājā vai Jelgavā. Lieli un pārbaudīti saloni visbiežāk darbojas daudzu veikalu tīklā. Un protams arī internet veikals, tā kā mūsdienu virtuālajā vidē klients jau ir pieradis pie tā, kad arī var tikt pasūtīti briļļu ietvari internetā, kur darbojas 14 dienu atgriešanas politika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *