Gribat bez bēdām dzīvot un nesatraukties par Jūsu mājas drošību? Pastāv iespējas!

Ikgadu valstī notiek vairāki tūkstoši zādzību mēginājumi. Pēc statistikas redzams, kad noziedznieki vairumā gadījumu iekļūst mājā, izlauzot durvju slēdzeni vai, piemēram, piemeklējot piemērotu atslēgu, kā vēl viens populārs paņēmiens ir iebrukšana caur logiem, ventilāciju un balkoniem, retāk tie izmanto diezgan rupjas durvju uzlaušanas metodes. Iebrucēju profesionalitāte un vēl asais prāts jau ar katru dienu pilnveidojas, un vēl zādzību daudzums palielinās brīvdienās un skolēnu brīvdienās. Tādēļ savam sirdsmieram, vajadzētu parūpēties tieši par dzīvokļa aizsardzību un apskatīties, kādi drošības risinājumi tirgū ir atrodami.

Mūsdienīgi apsardzes risinājmumi

Pētot, kādi tieši ir drošības risinājumi, mājokļa aizsardzībai, atklājas, ka to ir salīdzinoši daudz. Ikviens var pats sev uzstādīt aizsardzības sistēmu vai griezties tieši pie nozares speciālistiem. Pamata starpība ir tā, kad, vēršoties tādā uzņēmumā, var būt pārliecinātiem, ka iebrukšanas situācijā nāks momentāla reakcija un dienests uzreiz dosies uz objektu. Pretējā gadījumā būs pašiem jākontrolē un vajadzības gadījumā jāsauc policija. Apsardzes varianti tiek iedalīti – tehniskā, fiziskā apsardze, inženiertehniskā un apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – visi esam redzējusi sargus tirdzniecības vietās vai kāda stāvlaukuma sargu, šo arī dēvē par fiziskā veida apsardzi. Parasti fiziskā apsardze ir izmantota tad, kad būs vajadzīga apsardze kādā pasākumā, vai, piemēram, jāparved kāda tieši vērtīga manta, protams, arī mājokļa aizsardzība. Izvēloties pakalpojumus tikai no pārbaudītas firmas jau ir droši, tā kā tiem uzņēmumiem parasti pastāv visi tie sertifikāti un garantijas. Taču eksistē opcija, kad tad tiek atrasti cita veida drošības risinājumi, piemēram, sargs, ko tad var censties noalgot un kas arī apsargās īpašumu. Taču šajā gadījumā ir diezgan nepārliecinošas garantijas.
Kā vēl kāds opcijas variants, ko piedāvā kvalificēti uzņēmumi ir tehniskā apsardze, kas ir tiešām diezgan drošs un uzticams variants. Šajā gadījumā notiek signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās un no tās signāls vai pat video tiek pārraidīti apsargiem uz “pulti”, kuri cauru diennakti seko objektiem. Tādējādi pie Jums uz mājām dodās ātrās reaģēšanas vienība un izskaidro Jums visu situāciju. Nenoliedzami, Jūs varat arī paši uzstādīt signalizāciju, kas nodos ziņu uz telefonu, tomēr nenoliedzami profesionāļi rīkosies ātrāk.
Palikušie 2 veidi tad ir inženiertehniskais un apvienotais jeb kombinētais, pie tam visiem saprotams, kas ir kombinētais – vairāku opciju savienojums, piemeklējot labāko kombināciju. Turpretim, inženiertehniskais veids ir tas, kad tiek lietoti, kā piemēram, metāla žalūzijas vai dzelzs režģi, kā veikalos uz ielas. Tas nenodrošina pilnu drošību, kaut gan viennozīmīgi aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Kurā vietā sameklēt piemērotāko fizisko apsardzi?

Biznesmeņi ar pieredzi, kas jau bija sadarbojušies ar vairākām apsardzes firmām, izceļ, kam tad jāvērš uzmanība, meklējot šādu uzņēmumu:
1) Pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, jo bez šaubām tieši pieredze parādās profesionālajā izaugsmē, kā arī pieredzējuši uzņēmumi darbības laikā daudz palielina iespējas un piedāvājumu.
2) Klienti. Labs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas ar savu milzīgu klientu daudzumu, un svarīgi ir tieši pastavīgie klienti.
3) Kompānijas personāls. Aizsargājot daudzus objektus vai personas, ir nepieciešams ne vienīgi liels speciālistu daudzums, taču arī izveidotas ātrās reaģēšanas komandas, kas būs gatavas doties prom pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Šis ir viens no kritērijiem, kas atšķir stabilu apsardzes kompāniju. Šāds drošības panelis ļauj saņemt trauksmes signālu arī tad, kad birojā vai dzīvoklī neviena nav, bet signāls sāk darboties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *