Ērti pieejami nomas auto

Auto noma Rīgā tiek plaši piedāvāta ikvienam, kam nav savas mašīnas. To ērti izmantot atsevišķās situācijās, pietam ir iespējama dažādu auto noma ar profesionālu vadītāju. Jāielāgo, ka pastāv zināmi klientu ierobežojumi, piem., nomnieka minimālais vecums nemainīgi ir 20 gadi. Līgumā tiek ļoti stingri norādīts, kādā teritorijā tieši Jūs drīkstat izmantot attiecīgo automašīnu. Attiecīgi tie vienkārši būtu 500 km mikroautobusiem un 200 km vieglajiem auto, ja runa ir par diennakts pieļaujamo nobraukumu. Ja sākotnējie plāni mainās un nākas nobraukt ievērojami vairāk, Jums vienkārši nāksies piemaksāt konkrētu summu par to(ieskaties šajā vietnē – http://www.elegantsauto.lv/transfera-pakalpojumi/). Tiek piedāvāta pat ilgtermiņa auto noma, kas piedāvā iespēju izmantot spēkratu no 2 līdz 12 mēnešiem jebkurām Jūsu vajadzībām. Tiesa gan šādos apstākļos visu automašīnu noma tiek nodrošināta vien tādā gadījumā, ja savlaicīgi tiek izpildīti visi ikmēneša nomas maksājumi.

Ko garantē ikviena automašīna?

Konkrētā auto noma Rīgā bez šaubām ir patīkama opcija, ko varat izmantot, ja nav citas reālas iespējas atrast vajadzīgo. Jebkuras automašīnas iznomāšana ir tiešām īpašs process, tādēļ Jums vajadzētu saprast, kādam nolūkam to vēlaties pieprasīt. Lai izprastu konkrēto kompānijas piedāvājumu, Jūs varat iepazīt speciālu tabulu ar visām pakalpojumu izmaksām. Tieši šobrīd tieši mikroautobusu iznomāšana ir diezgan iecienīta opcija, jo tajos tiešām pietiek vietas ievērojami lielākam cilvēku skaitam. Pie katra auto redzams speciāls apraksts, pieminot sēdvietu daudzumu un citas nozīmīgas detaļas. Taču, ja šķietami vajadzīgs vēl kaut kas, piedāvājumā atradīsiet īpašos bērnu sēdeklīšus, GPS ierīces un citus rīkus par kādu atsevišķu samaksu.

Kādi bonusi pieejami nomniekiem?

Lai arī auto īre Rīgā nesagādā pārāk lielas problēmas, tomēr būtu jāspēj uztvert to nopietni, ja nu tomēr kādā brīdī rodas zināmi sarežģījumi. Gluži tāpat klientiem jāzina, ka ir naudas sodi par dažādiem pārkāpumiem, tieši tāpēc būtu labāk visu izpildīt, lai nebūtu lieku grūtību. Neizsakāmi svarīgs nosacījums ir Jūsu kā autovadītāja stāžs, kas nevienā situācijā nevar būt vēl mazāks par 1 gadu. Attiecīgais uzņēmums pilnīgi noteikti īpaši pievērsīs savu uzmanību arī tam, cik kārtīgs būs auto skaistais salons, kad to nodosiet atpakaļ. Visbeidzot pilnīgi noteikti būtu jāiegaumē, ka Jūsu pieteiktā rezervācija tiks pilnībā apstiprināta tikai pēc avansa maksājuma veikšanas. Pilnīgi visu Jūsu izmantoto uzņēmuma pakalpojumu pilnīga apmaksa iespējama internetbankā, tāpat varat izmantot arī savu kredītkarti, ja vien šāds veids liekas piemērotāks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *