DĪVĀNU UN CITU TAPSĒTO UN MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMI

Ļoti daudzās mājsaimniecībās dīvāns viesistabā ieņem goda vietu. Jo lielāka ģimene, jo lielāks dīvāns nepieciešams, kas nozīmē arī biežāku tā kopšanu un tīrīšanu. Dīvāna izvēlē svarīgi ir ne tikai ērtuma un izmēra kritēriji, bet arī tas, cik viegli tas ir kopjams un kās ir tā potenciālais kalpošanas laiks. Ņemot vērā to, ka mīkstās mēbeles ir ērtas visiem ģimenes locekļiem, tostarp mājdzīvniekiem, ir skaidrs, ka agri vai vēlu būs jāsaskaras ar nepieciešamību, pēc mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas. Pakalpojums tiek sniegts pie klienta mājās, turklāt, bieži vien aizņem mazāk kā stundu. To var veikt profesionāli darbinieki vai arī, ja tīrīšanas apjoms nav tik liels, ir iespējams iznomāt tehniku un to darīt pašam.

Ieskaties piedāvājumā – https://divanueksperti.lv/

KĀDA AUDUMA PĀRKLĀJUMA MĒBELES VAR ĶĪMISKI TĪRĪT?
Kā tiek veikta mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana? Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles tipa, kuru nepieciešams iztīrīt. Dīvānu tīrīšanas pakalpojums tiek sniegts pie klienta mājās, tādēļ dīvāns vai kāda cita mīkstā mēbele nekur nav jāved. Klentam nav nepieciešams pašam iegādāties speciālas mīksto mēbeļu tīrīšanas iekārtas, jo darbinieki pie klienta uz mājām ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Atkarībā no mēbeles, auduma pārklājuma un tīrības pakāpes tiek pielietota gan sausā, gan slapjā tīrīšana. Kad darbs ir paveikts, nav jāuztraucas pa nekārtību vai netīrību istabā, jo darba vieta aiz sevis tiek sakopta. Pakalpojuma cena izriet no dažādiem faktoriem. Stūra dīvāniem cena tiek noteikta par sēdvietu, savukārt U veida dīvāniem cena ir fiksēta. Tā pat atšķirīga cena ir ādas, izvelkamajiem un divvietīgajiem dīvāniem.

SPILVENU UN MATRAČU TĪRĪŠANA MĀAS APSTĀKĻOS.
Bez mīksto grīdas segumu un arī dīvānu tīrīšanas, klientiem nepieciešama ir arī cita veida mīksto mēbeļu un virsmu tīrīšana. Kā piemēram, paklāju tīrīšana bez vajadzības tos vest ārpus mājām. Līdzīgi kā dīvānu tīrīšanas piedāvājumā, arī pieeja paklāju tīrīšanai ir individuāla, iepriekš novērtējot netīrības līmeni. Arī paklāju tīrīšana ir ātrs process, kas nerada papildus nekārtību. Paklāju tīrīšanas izmaksas robežojas no pieciem līdz desmit eiro par kvadrātmetru. Klubkrēslu, biroja krēslu, matraču un pat spilvenu tīrīšanas pakalpojums arī ir pieprasīts klientu vidū. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās un izmaksā daudz lētāk kā jaunu iegāde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *