Ar ko atšķiras moderns autoserviss mūsu laikā?

Mašīna tāpat kā cilvēka organisms agri vai vēlu zaudēs pozīcijas dēļ vecuma un tad būs vajadzīgs remonts. Aktīvi lietojot transportu, tas noved pie balstiekārtas, motora un elektriskās vadības svarīgāko darba elementu nodiluma. Protams, ja var, tad arī jau var saviem spēkiem labot automašīnu. Tomēr visbiežāk brīvā laika, enerģijas un vēlmes trūkums liek arī auto entuziastam griezties pēc palīdzības, šinī gadījumā iet palīgā autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā mūsu valstī. Visbiežāk servisa izraudzīšanās ir diezgan grūts uzdevums, kam tad svarīga kompetenta un arī līdzsvarota pieeja. Šeit nav jāsteidzas un jāvadās tikai uz zemu cenu, tā kā par to Jūs varat saskarties, kad auto serviss piedāvā sliktu apkalpošanu. Servisa izlase ļoti bieži paliek par sava veida veiksmes spēli automašīnas īpašniekam.

Uzzini vairāk – http://www.carway.lv/lv/pakalpojumi/

Autoservisu veidi

Pilnīgi visi autoservisi jau ir sadalīti 3 lielās grupās – oficiāls dīleru serviss, daudzu automašīnu brenda marku servisi vai tā sauktie privātie servisi un visbeidzot privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Katrs mašīnu pārdošanas serviss specializējas vienā noteiktā mašīnas brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tās tomēr ir uzticamas organizācijas, kas aizņem 17% tirgus daļu. Šāds autoserviss izmanto vienīgi oriģinālās rezerves daļas, kā arī speciālu profesionālu aprīkojumu. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, katrs oficiālais serviss jau ir akreditēts un ir saņēmis attiecīgu sertifikātu, piemēram, sertificēts lexus autoserviss vai BMW serviss. Sazinoties ar tādu servisu, Jūs bes šaubām iegūsiet augstas kvalitātes servisu ar garantijām jebkura tipa darbam. Taču šādu uzņēmumu pakalpojumi nebūs lēti un izdevīgi.
Daudzu zīmolu auto servisos būs izpildīts auto remonts neatkarīgi no valsts, markas vai ražošanas gada. Bieži vien tādas organizācijas piedāvā pat garantijas servisu un veic kvalitatīvu remontu. Protams, tas varētu būt, piem., sertificēts toyota autoserviss, bet nemaz nav šo auto dīleris. Un arī, protams, šeit pakalpojumu izdevumi būs zemākas nekā pie dīlera. Tāds autoserviss Juglā arī ir sastopams, vai pat arī citā Rīgas mikrorajonā un te var pasūtīt tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā auto diagnostika vai riepu montāža un balansēšana, gan arī pats remonts un arī citi darbi. Tādi autoservisi aizņem ap 31% no kopējā tirgus.
Un pastāv auto remonts, kas veikts kaut kādā garāžā, kas standartā būs neliela remontdarbnīca, kurās darbojas dažādi darbinieki. Šajās vietās automehāniķis varētu būt arī ar pieredzi un vēl zinošs, bet bez vajadzīgās izglītības, turklāt uziet speciālistu tomēr ir ļoti smags uzdevums. Visbiežāk tādās garāžās tiek veikts zemas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā laikā netiks sniegtas jebkādas garantijas, bet cenas šajā vietā, visticamāk, vienmēr būs mazākas.

Nosacījumi, kurus jāņem vērā, ja ir meklēts autoserviss Rīgā vai arī citur Latvijā

Kad tiks meklēts autoserviss Juglā vai arī jebkur citur, nevajadzētu skatīties vienīgi uz darba izmaksām. Vajadzīgs novērtēt servisa darbinieku kvalifikāciju un nepieļaut, ka Jūsu auto diagnostika tiek realizēta kādā nezināmā garāžu darbnīcā. Labākajā izkārtojumā var būt iztērēta nauda un laiks. Vissliktākajā – var būt vajadzīgas jaunas detaļas vai pat pats auto. Te ir optimālā shēma – līdz brīdim, kamēr ir garantijas periods, auto remonts un apkope jāveic konkrēti pie dīlera. Taču pēc garantijas serviss nav izdevīgs, un tam nav īsti lielas jēgas. Labāk jau ir griezties pie kvalitatīviem autoservisiem, kas var tikt dēvēti, piemēram, kā sertificēts toyota autoserviss. Kas attiecināms uz garāža tipa servisiem, tad to servisu varētu izmēģināt vien tad, kad būtu kāds drošs automehāniķis vai auto elektriķis, Savādāk labāk atrast pārējo uzņēmuma klientu atsauksmes, jo arī slikti realizēta riepu montāža un balansēšana var arī novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *